Dřevěné podlahy, laminátové podlahy, PVC, dlažba

Navštivte naší vzorkovnu v Praze

V naší vzorkovně v Holešovicích nabízíme velké množství vzorků podlahových krytin a lišt.
Ideální podlaha je nejen estetickým doplňkem interiéru, ale musí být ze správných materiálů, odolná a snadno se udržovat, aby sloužila co nejdéle. Poradíme vám, které podlahové krytiny vybrat, i jak se správně starat o různé typy podlah.
Ortenovo náměstí 29, Praha 7, Domluvit schůzku


Co pro vás
můžeme udělat

Poradíme s výběrem barvy podlahové krytiny, volbou struktury i materiálu také na základě popisu, či fotografií. Pohybujeme se v oboru více než 25 let, nabízíme vám zkušenosti a know-how, díky kterým umíme každý projekt dotáhnout do úspěšného konce
Spolupracujeme s renomovanými výrobci podlahových krytin a rádi vám poradíme se vším, co souvisí s podlahářstvím. Zapůjčíme vám vzorníky, vše s vámi rádi zkonzultujeme, abyste si vždy zvolili tu správnou podlahu, která bude nejen sloužit svému účelu, také vhodně a vkusně doplní váš interiér či ozvláštní venkovní prostory.


Z historie firmy

Firmu v roce 2000 založil pan Rejfek, který se pokládkou a renovacemi podlahových krytin zabývá již od roku 1995.
V roce 2002 zahájil provoz kamenného obchodu v Záběhlicích, kde si zájemci mohli prohlédnout vzorky podlahových krytin od renomovaných výrobců - zaměstnanci firmy jsou připraveni ochotně poradit s výběrem krytin i v jiných záležitostech, které souvisí s oblastí podlahářství. Pro rozmanitost a množství druhů podlahových krytin a také pro narůstající zájem zákazníků firma na jaře roku 2013 otevřela velkou vzorkovnu v Holešovicích.
0+

Praxe

0+

Zákazníků

0+

Druhů podlah

0

Vzorků

Vyjádření zákazníků